Mukhwas
-
To complete your meal, Lata's Kitchen 5 in 1 mouth freshner 250g is the best choice. If you are a mukhwas fan, try Lata's Kitchen 5 in 1 mouth freshner 250g .Stay Tuned On the Latest!Love all things Indian? Follow us onInstagram andFacebook ,...
- $8.99
- $8.99
- Unit price
- per
-
Uttam Green Mukhwas is used as Indian Sweet mouth freshener. Shop Uttam Green Mukhwas online with Tales Of India and enjoy the flavour of this amazing product.Storage Instructions:Keep stored in a dry cool place. Avoid storing it directly under the sunlight.Stay Tuned On the...
- $2.99
- $2.99
- Unit price
- per
-
Keep stored in a dry cool place. Avoid storing it directly under the sunlight. Disclaimer At Tales Of India online we work hard to keep our products up to date with all relevant product information, ingredients, nutritional information and images of products. There are...
- $3.99
- $3.99
- Unit price
- per
-
To complete your meal, Lata's Kitchen Rangeela Mouth Freshner 250g is the best choice. If you are a mukhwas fan, try Lata's Kitchen Rangeela Mouth Freshner. Stay Tuned On the Latest! Love all things Indian? Follow us on Instagram and Facebook, where we love to share...
- $5.50
$6.99- $5.50
- Unit price
- per
-
To complete your meal, Tulsi Zero Jar 135g is the best choice. Get in touch with us for more information on Tulsi Zero Jar 135g. Checkout our website for whole range of Indian Groceries. Stay Tuned On the Latest!Love all things Indian? Follow us on Instagram...
- $3.00
$5.99- $3.00
- Unit price
- per
-
Desi Touch Green Mukhwas 200g is used as Indian Sweet mouth freshener. Shop Desi Touch Green Mukhwas 200g online with Tales Of India and enjoy the flavour of this amazing product.Storage Instructions:Keep stored in a dry cool place. Avoid storing it directly under the...
- $4.27
- $4.27
- Unit price
- per
-
Desi Touch Red Mukhwas 200g is used as Indian Sweet mouth freshener. Shop Desi Touch Red Mukhwas 200g online with Tales Of India and enjoy the flavour of this amazing product.Storage Instructions:Keep stored in a dry cool place. Avoid storing it directly under the...
- $4.75
- $4.75
- Unit price
- per