Chat Corner
-
Amba Pani Puri is a product of India brought to you by Tales Of India. Get in touch with us for more information on Amba Pani Puri. Checkout our website for Indian groceries.Stay Tuned On the Latest!Love all things Indian? Follow us onInstagram andFacebook...
- $10.99
- $10.99
- Unit price
- per
-
To get thela food experience at home, Haldiram's Pani Puri Kit 360g is a great product to have. Get all the pani puri ingredients in Haldiram's Pani Puri Kit 360g.Stay Tuned On the Latest!Love all things Indian? Follow us onInstagram andFacebook , where we...
- $10.45
$11.50- $10.45
- Unit price
- per
-
Haldiram's Bhelpuri with chutney is now available at Tales of India to help you snack, check out our whole new range of spicy and masaledaar treats for your cravings. Order Haldiram's Bhelpuri with chutney now.Stay Tuned On the Latest!Love all things Indian? Follow us...
- $5.59
- $5.59
- Unit price
- per
-
Haldiram's Chana Jor Garam 200g is a product of India brought to you by Tales Of India. Get in touch with us for more information on Haldiram's Chana Jor Garam 200g.Stay Tuned On the Latest!Love all things Indian? Follow us onInstagram andFacebook , where we...
- $4.29
- $4.29
- Unit price
- per
-
Pattu Desi All In One Chutney is now available to help you savour your Samosas at the comfort of your home, check out our other sauces and mixes and shop now! Pattu Desi All In One Chutney is often eaten with Burgers, Vada Pavs,...
- $4.75
- $4.75
- Unit price
- per
-
Haldiram's Bhelpuri with chutney 700g is now available at Tales of India to help you snack, check out our whole new range of spicy and masaledaar treats for your cravings. Order Haldiram's Bhelpuri with chutney 700g now.Stay Tuned On the Latest!Love all things Indian?...
- $11.50
- $11.50
- Unit price
- per
-
Pattu Bollywood Masala Chutney is now available to help you savour your Samosas at the comfort of your home, check out our other sauces and mixes and shop now! Pattu Bollywood Masala Chutney is often eaten with Burgers, Vada Pavs, Sandwiches and Samosas.Stay Tuned...
- $3.95
- $3.95
- Unit price
- per
-
Pani Puri Concentrate 360ml by Pattu is now available to help you savour your Paani Puris at the comfort of your home, check out our other sauces and mixes and shop now! Contact us for more information on pani puri concentrate.Stay Tuned On the...
- $4.75
- $4.75
- Unit price
- per
-
Uttam Pani Puri Chips 200g is a to go snack which is quickly ready at home. Add Uttam Pani Puri Chips 200g to your grocery list now.Stay Tuned On the Latest!Love all things Indian? Follow us onInstagram andFacebook , where we love to share...
- $2.99
- $2.99
- Unit price
- per
-
Uttam Pani Puri Chips is a product of India brought to you by Tales Of India. Get in touch with us for more information on Uttam Pani Puri Chips.Stay Tuned On the Latest!Love all things Indian? Follow us onInstagram andFacebook , where we love...
- $5.99
- $5.99
- Unit price
- per
-
Gol Gappa Pani Puri 200g - Sehaj is a to go snack which is quickly ready at home. Add Sehaj Pani Puri to your grocery list now. Contact us for more information.Stay Tuned On the Latest!Love all things Indian? Follow us onInstagram andFacebook ,...
- $3.99
- $3.99
- Unit price
- per
-
Haldiram's Chana Jor Garam 1kg is a product of India brought to you by Tales Of India. Get in touch with us for more information on Haldiram's Chana Jor Garam 1kg.Stay Tuned On the Latest!Love all things Indian? Follow us onInstagram andFacebook , where we...
- $13.99
- $13.99
- Unit price
- per
-
Keep stored in a dry cool place. Avoid storing it directly under the sunlight. Disclaimer At Tales of India online we work hard to keep our products up to date with all relevant product information, ingredients, nutritional information and images of products. There are...
- $2.99
- $2.99
- Unit price
- per
-
Pani Puri Dry with Golgappa Masala Paste 1.14kg - Desi Touch offers a "Desi Touch" experience by providing a flavorful, crispy, and spicy snack that's a variation of the traditional Pani Puri, featuring a dry, spiced filling instead of the usual water-dipped version Stay Tuned...
- $6.99
- $6.99
- Unit price
- per