RSRS Pty Ltd
-
Village Idli Dosa Batter 1kg is the most demanded mix in Australia. If you love saving up your time and get tasty Idli/ Dosa, Village Idli Dosa Batter 1kg is a must have!Stay Tuned On the Latest!Love all things Indian? Follow us onInstagram andFacebook...
- $7.99
- $7.99
- Unit price
- per
-
Village Idli Dosa Batter 1kg is the most demanded mix in Australia. If you love saving up your time and get tasty Idli/ Dosa, Village Idli Dosa Batter 1kg is a must have!Stay Tuned On the Latest!Love all things Indian? Follow us onInstagram andFacebook...
- $13.99
$15.99- $13.99
- Unit price
- per
-
Village Indian Yogurt is one of the most sought after brands in all Indian groceries. Village Indian Yogurt is available in 1kg, 2kg & 5kg pack. Contact us for more information.Stay Tuned On the Latest!Love all things Indian? Follow us on Instagram and Facebook...
- $9.90
- $9.90
- Unit price
- per
-
Village Indian Style Yogurt 1kg is one of the most sought after brands in all Indian groceries. A family proud business that manufactures their paneer in Traralgon, Victoria. Order Village Indian Style Yogurt.Storage Instructions: Keep stored in a dry cool place. Avoid storing it...
- $5.49
- $5.49
- Unit price
- per
-
Village Natural Yogurt 1kg is one of the most sought after brands in all Indian groceries. Add Village Natural Yogurt 1kg to your grocery list now and enjoy the benefits of this amazing product.Stay Tuned On the Latest!Love all things Indian? Follow us onInstagram...
- $5.85
- $5.85
- Unit price
- per
-
Village Natural Yogurt is one of the most sought after brands in all Indian groceries. Add Village Natural Yogurt to your grocery list now and enjoy the benefits of this amazing product.Storage Instructions: Keep stored in a dry cool place. Avoid storing it directly...
- $9.89
$10.89- $9.89
- Unit price
- per
-
Village Paneer is a product of Australia brought to you by Tales Of India. Contact us for more information on Village Paneer. Village Paneer is one of the most sold paneer in all Indian groceries. A family proud business that manufactures their paneer in...
- From $4.25
- From $4.25
- Unit price
- per